LINUX & INTERNET

 
Kontakt
napisz do mnie
propaganda
formularz kontaktowy
bannery i przyciski
listy dyskusyjne
sales dgnet.pl
Jabber:
dargrze@jabberpl.org
Linux Magazine
Strona główna  > publikacje dgnet.pl
publikacje dgnet.pl wstecz na dół
RCEZ

Bezpieczeństwo Usług Sieciowych i Systemu Linux (BUSSL-4)

profil uczestnika

Kurs przeznaczony jest dla administratorów systemu Linux, którym nie obca jest tematyka usług sieciowych i chcą efektywnie zabezpieczać swoje serwery przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Uczestnicy zostaną zapoznani z możliwościami obrony systemu i usług przed atakami i szkodnikami, nauczą się jak je wykrywać i jak reagować na zagrożenia.

wymagania wstępne

koszt kursu

  • 1 000 zł

rejestracja

Zgłoszenie można przesłać wypełniając ten formularz.

informacje organizacyjne

Kurs trwa 40 godzin lekcyjnych i odbywa się w dni powszednie wieczorami i/lub w soboty, spotkania w małych, 5-7 osobowych grupach. Każdy uczestnik dysponuje własnym stanowiskiem komputerowym. Na wstępie kursanci otrzymują materiały w formie wydruku z miejscem na notatki. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów oraz ćwiczeń laboratoryjnych.

Cykl może rozpocząć się w dowolnym terminie, po zebraniu grupy składającej się z minimum 5 uczestników. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat RCEZ pod numerami telefonów: (032) 42-22-433 oraz (032) 42-22-416, fax (032) 42-29-178.

program

Program w przygotowaniu, będzie dostępny wkrótce.

wróć

wstecz na górę
Poczta dgnet.pl
Nowa poczta dgnet.pl
HTML 4.01 Valid! CSS Valid! Slackware Linux powered! Apache powered! PHP powered! All graphics by Gimp! Pobierz Firefoksa! NIE dla Gadu-Gadu!
Wszelkie nazwy firm i produktów należą do ich właścicieli. Zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych.